fbpx

III Edycja JAVIPS

Zależy nam, by prelegenci przekazywali uczestnikom wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy realizacji setki projektów, na przeróżnych przypadkach.

Waśnie ta wiedza, a zwłaszcza jej unikalność decyduje o jakości naszego wydarzenia. Wierzymy, że to właśnie dlatego III edycja szczecińskich spotkań ekspertów Javy cieszyła się równie wysokim zainteresowaniem wśród programistów, co dwie poprzednie.

Na jesienną konferencję zaprosiliśmy Łukasza Gebela, na co dzień pracującego z technologiami związanymi z ekosystemem JAVA w firmie TomTom. Temat jego prelekcji był inspiracją do stworzenia grafiki na koszulki JAVIPS. Gościliśmy także Adama Dubiela z Allegro Group z prezentacją „Przychodzi request do usługi”. A na koniec pojawił się niezawodny Jakub Pilimon z tematem „Refactor and do it safely”.

Łukasz Gebel

„Czy programiści śnią o bezstanowych aplikacjach?”

Adam Dubiel

„Przychodzi request do uslugi …“

Jakub Pilimon

„Refactor and do it safely.”

Raz do roku to za mało 😊. Przy takim poziomie prelegentów, chętnie bym przychodził na coś takiego co kwartał, nawet uiszczając opłatę w celu pokrycia kosztów zaproszonych mówców.

Moim zdaniem jest bardzo pozytywnie. Na chwilę obecną nie dostrzegam punktów wymagających bezwzględnej poprawy.

Częściej niż raz na rok spotkania! Kwartalne byłyby super, co pół roku to minimum, żeby przybyła “stała” część osób, która będzie polecać nowym.

Wspaniała i niezwykle merytoryczna konferencja. […] Poruszone były bardzo ważne tematy z zakresu architektury microservice’owej oraz ogólnej semantyki wytwarzania oprogramowania.

back to top