fbpx

O nas

Inicjatywa zrodziła się z pasji do programowania i miłości do nowych technologii. W naszym mieście brakuje eventów skierowanych do specjalistów technologii i tak właśnie powstała idea spotkań wypełniających tę lukę.

Duża dawka wiedzy na zaawansowanym poziomie w trzech ciekawych prezentacjach podana przez specjalistów branży to właśnie JAVIPS. Celem szczecińskich spotkań JAVA ekspertów jest stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy na najwyższym poziome, płynącej nie ze Stack Overflow, a z wieloletniego doświadczenia prelegentów i uczestników”.

Organizatorzy

Za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik odpowiedzialne są Kasia i Joanna, dziewczyny, które w branży branży IT pracują na co dzień.

Katarzyna

Współorganizatorka szczecińskich spotkań Java ekspertów.
Miłośniczka nowych technologii, dzielenia się wiedzą także tą ekspercką z zamiłowania i zawodowo człowiek od ludzi w branży IT czyli tzw. HR. Otwarcie przyznaje się do tego, że nie oglądała gwiezdnych wojen i woli Grę o Tron. W wolnej chwili uprawia sporty nie bardzo ekstremalne.

Joanna

Współorganizatorka szczecińskich spotkań Java ekspertów i Prezes Fundacji JAVIPS. Kiedyś prowadziła swój start-up, bo jak mówi najbardziej lubi tworzyć nowe rzeczy od zera. Obecnie pracuje w szczecińskim software house, a po ćwiczy jogę.

Paulina

Współorganizatorka szczecińskich spotkań JAVA ekspertów. Na co dzień związana z HR. Zakochana w swojej pracy, kocie Szafiku i zielonej herbacie. Lubi się śmiać i z łatwością znajduje powody do radości. Miłośniczka kryminałów i twórczości mistrzyni Agathy Christie. Serię o detektywie Herkulesie Poirot poleca każdemu.

Gwarantujemy

SPECJALISTYCZNA WIEDZA

JAVIPS to duża dawka praktycznej wiedzy prosto od profesjonalistów. Idealne wydarzenie dla każdego programisty dbającego o swój rozwój.

ROZMOWY W KULUARACH

Półgodzinna przerwa między prelekcjami oraz część nieoficjalna po zakończeniu spotkania sprzyja wymianie wiedzy i doświadczeń zarówno z prelegentami jak i pozostałymi uczestnikami eventu.

EVENT PO PRACY

Nasze wydarzenie, choć skierowane do specjalistów, nie kojarzy się z marynarka i krawatem. Przyjdź porozmawiaj z ludźmi z branży przy pysznych przekąskach i lokalnie warzonym piwie.

JAVA SPOŁECZNOŚĆ

Stań się częścią społeczności specjalistów Javy na Pomorzu Zachodnim.
JAVIPS to przede wszystkim przestrzeń do wymiany wiedzy na najwyższym poziomie.

back to top