fbpx

Poprzednie edycje

Szczecińskie spotkania JAVA ekspertów mają charakter elitarny ze względu na wysoki poziom merytoryczny wystąpień oraz poziom eksperckości samych uczestników. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, jednak wejściówkę mogą otrzymać tylko osoby spełniające kryterium wymaganego doświadczenia.

Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród programistów nie tylko z samego Szczecina i okolic, ale również sąsiadujących województw. Na spotkaniu gościliśmy wysokiej klasy prelegentów znanych zarówno z największych konferencji programistycznych w Polsce, jak i występujących na wydarzeniach międzynarodowych. Nagrania z prelekcji oraz krótki skrót z poprzednich wydarzeń znajdziecie na naszej stronie w osobnych zakładkach.

JAVIPS w liczbach

15

doświadczonych prelegentów

12

fantastycznych wykładów

457

uczestników

4

edycje

Raz do roku to za mało 😊. Przy takim poziomie prelegentów, chętnie bym przychodził na coś takiego co kwartał, nawet uiszczając opłatę w celu pokrycia kosztów zaproszonych mówców.

Moim zdaniem jest bardzo pozytywnie. Na chwilę obecną nie dostrzegam punktów wymagających bezwzględnej poprawy.

Częściej niż raz na rok spotkania! Kwartalne byłyby super, co pół roku to minimum, żeby przybyła “stała” część osób, która będzie polecać nowym.

Wspaniała i niezwykle merytoryczna konferencja. […] Poruszone były bardzo ważne tematy z zakresu architektury microservice’owej oraz ogólnej semantyki wytwarzania oprogramowania.

Eksperci od Javy w Szczecinie

Kurier Szczeciński

Odwiedź stronę

Szczecińskie spotkania ekspertów Java

Trącić myszką

Odwiedź stronę

Firmy IT wspólnym językiem szczecinbizes.pl

szczecinbiznes.pl

Odwiedź stronę

back to top