fbpx

Partnerzy

Spotkania JAVA ekspertów nie odbyłyby się, gdyby nie wsparcie dwóch szczecińskich firm tworzących oprogramowanie dla biznesu: Magnetic Point oraz Consileon Polska. Sprawdźcie, co u nich nowego.

 


Magnetic Point funkcjonuje na rynku usług i technologii internetowych, specjalizując się we wdrażaniu rozwiązań klasy Digital Experience Platform (DXP). Firma skupia się w 100% na realizacji projektów webowych opartych na platformach Acquia oraz Adobe Marketing Cloud, uznawanych za wiodące systemy DXP w badaniu Gartner Magic Quadrant for Digital Experience Platforms 2021.

Magnetic Point posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych, pracując bezpośrednio z klientami lub łącząc siły z dużymi agencjami reklamowymi i software house’ami. Od ponad 9 lat jest partnerem firmy Wunderman Thompson Technology (poprzednio Cognifide), biorąc udział w implementacji platform DXP dla znanych marek. Do portfolio klientów Wunderman Thompson Technology należą: Ford, Lincoln, Virgin Media, Adobe, Investec, Penguin Random House i Robert Walters.

W Consileon Polska jesteśmy “niewielką firmą, wielkich ludzi”. Znamy się na technologii, a tworzone przez nas szyte na miarę rozwiązania niejednokrotnie decydowały o przewadze konkurencyjnej naszych klientów. Wśród nich są zarówno największe niemieckie banki, firmy branży automotive, międzynarodowe sieci handlowe jak i dynamicznie rozwijające się startupy. Nasi konsultanci IT zrealizowali ponad 120 projektów. Każdy z nich wymagał nieszablonowego podejścia do budowania software’u oraz gruntownej, popartej wyjątkowymi doświadczeniami wiedzy eksperckiej. Tą specjalistyczną wiedzą chcieliśmy dzielić się z innymi. Mamy taką szansę dzięki JAVIPS 😊

Technologie w których pracujemy: Java, JavaScript, Ruby on Rails, Node.js, Angular, React.js, AWS, Oracle,

NTI Polska – od 2011 roku dostarcza klientom biznesowym sprzęt i usługi IT oparte na rozwiązaniach największych graczy – DELLEMC, Lenovo, HPE. Jako Platynowy Partner DELLEMC wdrażamy platformy biznesowe od końcowych laptopów i stacji roboczych poprzez sieci komputerowe, serwery i macierze , rozwiązania backupu i zabezpieczania danych, zarówno dla małych lokalnych producentów i usługodawców, jak i międzynarodowych korporacji.

Wieloletnie doświadczenie, certyfikowany zespół techniczny i sprzedażowy, elastyczne podejście do każdego klienta pozwalają nam dynamicznie dostosowywać się do potrzeb rynku.W realizacji wspólnych celów wspieramy się oferowanymi przez nas dogodnymi i elastycznymi warunkami finansowania. Nasi wieloletni klienci doceniają bliskie relacje poparte wiedzą i doświadczeniem.

back to top