fbpx

Partnerzy

Spotkania JAVA ekspertów nie odbyłyby się, gdyby nie wsparcie dwóch szczecińskich firm tworzących oprogramowanie dla biznesu: Magnetic Point oraz Consileon Polska. Sprawdźcie, co u nich nowego.

 


Magnetic Point to główny pomysłodawca, partner, organizator szczecińskich spotkań JAVA ekspertów. Na co dzień, już od ponad 17 lat firma działa na rynku usług i technologii internetowych, realizując aplikacje webowe, portale, systemy e-commerce oraz aplikacje mobilne. W swoim portfolio może wymienić projekty dla takich marek jak: BIC, TVP (Voice of Poland), Fota, Unity Line, Ehrle, Port Szcze­cin-Świ­no­uj­ście, Point-Group, Roch­star czy Puc­cini.

Od 2012 roku Magnetic Point współpracuje z brytyjsko-polską firmą Cognifide na zasadach partnerskich, uczestnicząc w wytwarzaniu zaawansowanych projektów internetowych opartych o systemy CMS i współtworząc rozwiązania w oparciu o platformę Adobe Experience Manager dla największych światowych marek: Ford, Lincoln, Virgin Media, Adobe, Investec, Penguin Random House, Robert Walters.

W Consileon Polska jesteśmy “niewielką firmą, wielkich ludzi”. Znamy się na technologii, a tworzone przez nas szyte na miarę rozwiązania niejednokrotnie decydowały o przewadze konkurencyjnej naszych klientów. Wśród nich są zarówno największe niemieckie banki, firmy branży automotive, międzynarodowe sieci handlowe jak i dynamicznie rozwijające się startupy. Nasi konsultanci IT zrealizowali ponad 120 projektów. Każdy z nich wymagał nieszablonowego podejścia do budowania software’u oraz gruntownej, popartej wyjątkowymi doświadczeniami wiedzy eksperckiej. Tą specjalistyczną wiedzą chcieliśmy dzielić się z innymi. Mamy taką szansę dzięki JAVIPS 😊

Technologie w których pracujemy: Java, JavaScript, Ruby on Rails, Node.js, Angular, React.js, AWS, Oracle,

back to top