fbpx

JAVIPS 2020

Koronawirus trochę namieszał i uniemożliwił organizację wydarzenia w tradycyjnej formie, dlatego jesienna edycja konferencji JAVIPS odbędzie się w 100% w sieci. Wirtualny JAVIPS pod nazwą JAVIPS TALKS tworzy miejsce w Internecie do wymiany wiedzy eksperckiej w czasie, w którym obowiązkowym jest zachowanie dystansu i odpowiedź na potrzebę “We need mooore space!”

DLACZEGO WARTO

PRAKTYCZNA WIEDZA

Szansa na zdobycie wiedzy eksperckiej podanej przez trzech praktyków z branży w formie wirtualnego wydarzenia.

KONFERENCJA W FOTELU

Inspirujące przemówienia bez wychodzenia z domu? JAVIPS TALKS możesz śledzić z każdego miejsca na świecie.

UNIKALNA TEMATYKA

Prelekcje są przygotowane specjalnie dla społeczności JAVIPS i nie zobaczysz ich w innym terminie na innych branżowych konferencjach.

WIRTUALNA INTEGRACJA

Prelekcje transmitowane są w czasie rzeczywistym, a odbiorcy mają możliwość zadawania pytańkomentowania transmisji i wzięcia udziału w konkursie.

WE NEED MORE SPACE

Hasło nabiera innego “wymiaru”, dlatego wydało się idealne na koszulki JAVIPS TALKS. Autorem designu jest niezawodny Konrad Rysuje. Grafika wyląduje na koszulkach, które wyślemy do pierwszych 50 osób, które zarejestrują się na JAVIPS TALKS.

#JAVIPSTALKS

Integracja w sieci to dla nas wyzwanie, dlatego, żeby Was wszystkich zauważyć stworzyliśmy hashtag #javipstalks. Używaj go komentując nasze wydarzenie w mediach społecznościowych, bo najbardziej interesujące komentarze oraz fotografie z “konferencji w fotelu” nagrodzimy tshirtami i licencjami od firmy JetBrains.

SESJA QA

Podczas sesji QA Mariusz, Jakub i Sławek odpowiedzą na Wasze pytania. Aby je zadać skorzystaj z tego formularza.

FAQ

Jak zgłosić swój udział na JAVIPS TALKS?

Wystarczy poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny. Pamiętaj o podaniu prawidłowego adresu e-mail przy rejestracji – to właśnie na ten adres otrzymasz dalsze informacje o wydarzeniu.

Czy każdy może wziąć udział w JAVIPS TALKS?

W odróżnieniu do konferencji stacjonarnej JAVIPS, która miała ograniczone miejsca, JAVIPS TALKS jest skierowany do szerszego grona odbiorców. Każdy, kto zgłosi swoją chęć, weźmie udział w konferencji. Konferencja jest całkowicie za darmo.

Jak dostać koszulkę We need more space?

50 pierwszych osób zarejestrowanych na JAVIPS dostanie od nas pakiet startowy z koszulką. Tshirt będzie można zdobyć również w czasie trwania konferencji biorąc udział w konkursie oraz udostępniając komentarze z hashtagiem #JAVIPSTALKS.

Gdzie znajdę informacje o harmonogramie i tematach prelekcji?

Wszystkie szczegółowe informacje o tematach prelekcji, harmonogramie oraz prelegentach znajdziesz w zakładce “HARMONOGRAM”.

Do wydarzenia pozostało:

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

back to top